O nas

Ewenex Energy jest przedsiębiorstwem zajmującym się trzema głównymi obszarami:

Sprzedaż technologii do Termicznego Przetwarzania Odpadów

  • Po latach badań stworzyliśmy autorską technologię pozwalającą na generowanie ciepła oraz energii elektrycznej z odpadów.
  • Wydajność naszych instalacji wynośi od 0,5 t/h do 2,5 t/h

Badania i rozwój technologi do TPO

  • Kluczem naszej działalności jest ciągły rozwój technologii jakie oferujemy.
  • Nieustannie prowadzimy badania nad zgazowaniem oraz pirolizą odpadów, systemami oczyszczania gazów oraz metodami zagospodarowania syngazu.

Kompleksowa usługa odbioru i zagospodarowania odpadów

  • Oferujemy usługę kompleksowego odbioru i zagospodarowania odpadów, w tym transport, przetwarzanie oraz doradztwo środowiskowe

700

ton odpadów sortujemy miesięcznie

3 200 000 zł

wynosi nasz kapitał zakładowy

Co nas wyróżnia?

Funkcjonująca technologia
Technologie wypracowaliśmy w trakcie wieloletnich badań we własnym zakładzie produkcyjnym, w skład którego wchodzi linia do sortowania jak i przetwarzania odpadów o wydajności 0.5 t/h.
Kompleksowe rozwiązanie
Oferujemy “Rozwiązanie pod klucz", obejmujące wszelkie etapy inwestycji od wstępnych testów i oceny opłacalności po budowę oraz szkolenie personelu
Wiele źródeł przychodu
Wykorzystanie naszego rozwiązania pozwala na pozyskanie korzyści finansowych z co najmniej 3 źródeł, odbioru odpadów, generacji energii elektrycznej, wytwarzania ciepła.
Indywidualne podejście
Wierzymy że to odpad dyktuje technologie, dlatego instalacje dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta oraz specyfikacji jego odpadów, pozyskanej w trakcie prób na naszej linii produkcyjnej.